Kurzy

Tato stránka obsahuje nabídku kurzů, které jsou členěné podle jednotlivých kategorií.

   Komunikační dovednosti
   Asertivní jednání, řešení konfliktů

   Prezentační dovednosti
   Prodej a obchod

   Asistentky
   Stres management

   Time management
   Rozvoj osobnosti

   Manažerské dovednosti
   VŠECHNY KURZY
  Datum / Kurz Cena bez DPH
2016

Řešení konfliktních a vypjatých situací  a trénink asertivního jednání – nácvik  konstruktivních komunikačních technik a dovedností, přesvědčivé argumentace a verbální pohotovosti.

2 490,00
2016

Asertivní techniky v praxi – trénink komunikačních dovedností v konfliktních a vypjatých situacích, principy konstruktivního řešení komunikačních zádrhelů – komunikujeme s jistotou.

2 490,00
2016

Asertivní techniky v praxi – trénink komunikačních dovedností v konfliktních a vyhrocených situacích.

2 490,00
2016

Asertivní techniky v praxi – trénink komunikačních dovedností v konfliktních a vyhrocených situacích.

2 490,00

Čtěte dále ...

LAST MINUTE - VOLNÁ MÍSTA

  • Efektivní komunikace – neverbální a verbální komunikace, asertivní jednání, zvládání konfliktních situacích, antimanipulativní strategie, principy komunikace ve stresu a zátěžových situacích – aneb jak komunikovat, abychom se my sami i okolí cítili lépe.
  • 2016Řešení konfliktních a vypjatých situací  a trénink asertivního jednání – nácvik  konstruktivních komunikačních technik a dovedností, přesvědčivé argumentace a verbální pohotovosti.
  • 2016 - dvoudenní akceAsistentka a efektivní komunikace pro asistentky – neverbální a verbální komunikace, asertivní techniky, zvládání konfliktních situací v profesi asistentky, typologie manipulátorů a antimanipulativní strategie, principy komunikace ve stresu a zátěžových situacích v profesi asistentky.