Historie

Společnost LARRA CZ s.r.o. vznikla v roce 2006 transformací privátní vzdělávací a konzultační společnosti  Intercom Consulting (založena 1994).

V této podobě jsme působili na českém trhu od roku 1994 a realizovali jsme desítky vzdělávacích, AC i DC projektů (viz výčet firem). Důvodem této transformace byl narůstající počet klientů, rozšiřování portfolia odborných lektorů a sofistikovanější firemní strategie působení na českém trhu.

Čtěte dále ...

LAST MINUTE - VOLNÁ MÍSTA

  • Efektivní komunikace – neverbální a verbální komunikace, asertivní jednání, zvládání konfliktních situacích, antimanipulativní strategie, principy komunikace ve stresu a zátěžových situacích – aneb jak komunikovat, abychom se my sami i okolí cítili lépe.
  • 2016Řešení konfliktních a vypjatých situací  a trénink asertivního jednání – nácvik  konstruktivních komunikačních technik a dovedností, přesvědčivé argumentace a verbální pohotovosti.
  • 2016 - dvoudenní akceAsistentka a efektivní komunikace pro asistentky – neverbální a verbální komunikace, asertivní techniky, zvládání konfliktních situací v profesi asistentky, typologie manipulátorů a antimanipulativní strategie, principy komunikace ve stresu a zátěžových situacích v profesi asistentky.