Assessment centre a Develepment centre

ASSESSMENT CENTRE

- Je moderní diagnostická metoda, která vznikla v USA a více než třicet let se využívá i v hospodářské praxi
- Patří k nejžádanějším metodám firemní analýzy
- AC je metoda standardizovaná v ČR i SR v souladu s mezinárodními normami
- Je velmi efektivní z hlediska času a výtěžnosti dostupných informací
- Má vysokou míru validity a reliability


Jako doplňující metody k AC využíváme:

- moderní psychodiagnostické metody
- řízené interview


Projekt AC a DC jsme s výrazným úspěchem realizovali jako jedni z průkopníků této metody pro firmu ČEZ, a.s. již v roce 2000.

DEVELOPMENT CENTRE

Tento projekt realizujeme na základě výstupních informací AC a tedy jako jeho následný rozvojový program. Účastníci jsou trénováni ve sledovaných dovednostech, v nichž mají nejvýraznější deficit (např. týmová kooperace, sociálně-komunikační dovednosti atp.). Individuální koučink v DC provádíme dle potřeby a dat získaných v AC.

Čtěte dále ...

LAST MINUTE - VOLNÁ MÍSTA

  • Efektivní komunikace – neverbální a verbální komunikace, asertivní jednání, zvládání konfliktních situacích, antimanipulativní strategie, principy komunikace ve stresu a zátěžových situacích – aneb jak komunikovat, abychom se my sami i okolí cítili lépe.
  • 2016Řešení konfliktních a vypjatých situací  a trénink asertivního jednání – nácvik  konstruktivních komunikačních technik a dovedností, přesvědčivé argumentace a verbální pohotovosti.
  • 2016 - dvoudenní akceAsistentka a efektivní komunikace pro asistentky – neverbální a verbální komunikace, asertivní techniky, zvládání konfliktních situací v profesi asistentky, typologie manipulátorů a antimanipulativní strategie, principy komunikace ve stresu a zátěžových situacích v profesi asistentky.